сервиз Данкап Ориент
Компанія Ancap SpA славиться на весь світ продукцією з надзвичайно тонкої, напівпрозорої, білосніжної порцеляни, яка на сьогоднішній день є справжнім еталоном якості. Столові сервізи для еспресо та капучино виробництва Ancap SpА можна зустріти в дорогих готелях, кафе, ресторанах, на важливих прийомах та дегустаціях. Кажуть, що напої, подані в цьому посуді, мають особливий, тонкий, як сама порцеляна смак.

коллекция Анкап Белла Италия

Ancap SpA була заснована 1964 року італійцем Джузеппе Боскіні. Визнаний експерт у світі порцеляни та прикрас, він вирішив заснувати власну компанію, яка втілить у життя його бачення справжнього італійського столового посуду. Цим втіленням і стала особлива порцеляна, яка поєднує в собі надсучасні технології та ручну роботу майстрів за давніми традиціями.
Уже більш ніж 40 років компанія тримає позицію лідера серед виробників столових сервізів. Завдяки постійному покращенню технологій, накопиченні досвіду та свободі творчого вираження, Ancap SpA не лише задовольняє всі потреби ринку, але й формує нові тенденції сучасного смаку й дизайну. Для цього в компанії створено три відділи:

  • Відділ роздрібної торгівлі, який відповідає за задоволення потреб ринку та формування нових трендів;
  • Відділ HoReCa (Hotel/Restaurant/Café-Casino), завдання якого – задовольняти ринок цієї сфери бізнесу та її професійних вимог;
  • Виробничий відділ – забезпечує всі торгівельні відділи компанії зразками італійської порцеляни найвищої якості.

сервиз Данкап Вери Дива

Цю унікальну порцеляну майстри Ancap SpA створюють з суміші кварцу, каоліну і польового шпагату. Сировину синтезують при температурі 1410°С і отримують знамениту feldspatica: без пористості, з високою ударо- та термостійкістю. Саме ця порцеляна – тонка, тендітна, але міцна, є еталоном найвищої якості в світі столового посуду. А компанія Ancap SpA – беззаперечним лідером серед тих, хто його створює. Представництво d’Ancap в Україні — http://dancap.com.ua/

чашки с бабочками

Категорія: Новини  Теги:
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар