Архів від » Жовтень, 2011 «

полезность кофе, интересности

  1. Кава — це ягода.
  2. Кавомолку винайшов лондонський коваль в 1665 році.
  3. Бетховен, любитель кави, був таким прискіпливим, що завжди перераховував усі 60 зерен кави в кожній чашці, коли готував каву. А Вольтер випивав 50 чашок кави в день.
  4. Лимон додають у каву вже протягом кількох сотень років (раніше, ніж цукор).
  5. Кава класифікується за трьома ознаками — якість зерен (сорт, висота над рівнем моря), якість приготування і розмір зерна.
  6. Кава, поряд з пивом і горіховим маслом, увійшла в десятку найбільш упізнаваних ароматів світу.
  7. Якщо ви любите еспресо, краще використовувати цукор-пісок, що розчиняється швидше, ніж в шматочках. Краще використовувати білий цукор, ніж темний. І звичайно, краще використовувати саме ЦУКОР, а не підсолоджувачі, які змінюють смак кави в гіршу сторону.
  8. Ірландський крем і Фундук (Irish cream, Hazelnut) — найпопулярніші аромати кави.
  9. Арабіка — це назва дикого лісу в Ефіопії, де росте сорт кави з однойменною назвою. Ця плантація досі росте, висота дерев у середньому становить 5-7 метрів.
  10. Великі дози кави смертельні. Якщо у вас вийде випити 100 філіжанок за 4 години, ви, швидше за все, помрете.

Ось вже сотні років кількість любителів такого напою як кава збільшується з кожним днем. Кава стала відомою в Європі лише в 16-му столітті, а спочатку вона була популярна серед проживаючих на Близькому Сході. І навіть після визнання кави, як напою, до нього зберігалося трохи дивне ставлення: деколи лікарі прописували його хворим як ліки, а іноді цей напій і зовсім забороняли. І лише в Англії почали ставитися як до простого смачному напою.
далі…