Архів від » Липень, 2010 «

Отже, спочатку була кава… Хоча ні, кава була потім. Спочатку був засіб від комарів, вибір місця дислокації й вивантаження продуктів: «Дім Кави» й велика збірна блогерів, твітерян, програмістів та інших представників братії айтішників виїхали на природу заради пейнтболу та шашликів. А тоді вже був великий стіл, розкладання тарілок, нарізання овочів, пиво, мінеральна вода і… кава.

далі…

Поява першої кавомашинки Gaggia ознаменує народження напою еспресо. Її винахідник, італієць Ачилле Гаджиа, розпочав роботу над принципово новим кавовим апаратом ще у далекому 1902 році. Він прагнув створити машину, яка готуватиме каву шляхом проходження гарячої води крізь кавову гущу під тиском у 9 Бар. При цьому не повинно було відбуватись виділення пару.

далі…

Одна з найбільших світових компаній на ринку кавомашин, Saeco International Group, зосереджена на проектуванні, виробництві та збуті повністю автоматичних кавових апаратів. Saeco виробляє кавомашини для дому та офісу, для готелів, барів і ресторанів, а також вендінгові та торгові автомати для громадських місць: вокзалів, кінотеатрів, торгових центрів.

далі…

Категорія: Новини  Теги:  Залишити коментар

Компанія Schaerer AG була заснована у Швейцарії, недалеко від Берну в 1892 році. Її засновник, Моріс Шерер, зробив акцент на виготовленні медичного обладнання для стерилізації та хірургії та досягнув у цьому значних успіхів. Уже за кілька років Schaerer AG отримала міжнародне визнання.

далі…

Швейцарська компанія Blaser Cafe AG була заснована в Швейцарії в 20-х роках. Сьогодні її головний офіс в знаходиться в Берні, а її керівник – правнук її засновника. Вже багато років компанія працює за традиційними, розробленими десятиліттями технологіями та береже сімейні традиції закупівлі та постачання на світовий ринок тільки кращих кавових зерен.

далі…