Швейцарська компанія Blaser Cafe AG була заснована в Швейцарії в 20-х роках. Сьогодні її головний офіс в знаходиться в Берні, а її керівник – правнук її засновника. Вже багато років компанія працює за традиційними, розробленими десятиліттями технологіями та береже сімейні традиції закупівлі та постачання на світовий ринок тільки кращих кавових зерен.

Blaser AG створює різноманітні кавові суміші на основі арабіки, робусти та ліберики, комбінуючи їх не лише за пропорціями, але й за ступенями обсмажування. Кожна суміш має власні неповторні властивості, які найкраще розкриваються при приготуванні різними способами: в кавомашині, джезві чи у френч-пресі.

Найміцніші з цих сортів рекомендують вживати зранку, у вигляді еспресо чи ристретто, Деякі найкраще смакують в поєднанні з молоком у запашному капучино чи ніжному латте і п’ються протягом дня. Кожна суміш відрізняється відтінками аромату, смаку та післясмаку. Наприклад, у Blaser Cote D’Azur поєднується аромат екзотичних спецій, витончена кислинка та легкий солодкий відтінок, який залишається в роті ще довго після того, як кава була випита.

Особливе місце в колекції Blaser AG займають елітні моносорти. Це навіть не суміші, а зразки чистих кавових сортів. Наприклад, Ямайка Блю Маунтін – чиста високогірна арабіка. Знавці переконані, що в неї особливий тонкий смак, якого не має жоден інший сорт кави. Також і Копі Лювак – кава з неповторними якостями, очищена та промита унікальним способом. Ці два моносорти рекомендують смакувати виключно в чистому вигляді без додавання молока чи навіть цукру.

Ще один елітний моносорт від Blaser AG – Ефіопія. Цей сорт кави найдавніший, один із найм’якших видів арабіки, славиться своєю насиченістю і бархатистим ніжним смаком. Однаково добре смакує як у чистому вигляді, так і в поєднанні з молоком у чашці капучино. Серед інших моносортів кави в колекції Blaser AG представлені екзотичні сорти Ява Катакан, Гаваї Капітан Кук і Галапагос Сан-Кристобаль, а також Колумбія.

Blaser Cafe AG вже багато років один із найбільших та найнадійніших поставників кави на світовий ринок. Найкращим доказом його якості є те, що кавові знавці з усього світу із задоволенням смакують саме ці кавові суміші. А їх думці можна довіряти.

Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар