Компанія Schaerer AG була заснована у Швейцарії, недалеко від Берну в 1892 році. Її засновник, Моріс Шерер, зробив акцент на виготовленні медичного обладнання для стерилізації та хірургії та досягнув у цьому значних успіхів. Уже за кілька років Schaerer AG отримала міжнародне визнання.

Завдяки досвіду роботи з металом і високоточними деталями і механізмами, а також із системами постачання води, Schaerer AG зуміла виготовити першу кавоварку. У 1919 році вона зайнялась їх постачанням до лікарень, а у 1939 році запустила цілу лінію для обслуговування кафе та ресторанів.

З того часу почався промисловий випуск кавомашин торгової марки Schaerer AG. У 1957 році компанія представляє чергове нововведення – повністю автоматичну гідравлічну систему кавомашин. Ще через десять років до цього додається механізм дозування кави, а у 1969 році компанія презентує першу абсолютно автоматичну кавомашину.

Всі ці, без сумніву, революційні на той час технічні новинки, введені Schaerer AG, зробили можливою появу сучасних кавомашин з усім їхнім функціоналом. Таким чином, саме Schaerer AG стала первістком технічної революції в світі кавомашин та зразком для наслідування.
Schaerer AG не почиває на лаврах, а постійно працює над удосконаленням своїх апаратів. Її основні виробничі потужності знаходяться у Швейцарії, але є також філіали в Німеччині та США. Незважаючи на широке коло клієнтів та широкі можливості розвитку, основною сферою інтересів компанії був і залишається ресторанний бізнес.

Категорія: Новини  Теги: , ,
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар