Одна з найбільших світових компаній на ринку кавомашин, Saeco International Group, зосереджена на проектуванні, виробництві та збуті повністю автоматичних кавових апаратів. Saeco виробляє кавомашини для дому та офісу, для готелів, барів і ресторанів, а також вендінгові та торгові автомати для громадських місць: вокзалів, кінотеатрів, торгових центрів.

Історія Saeco International Group – це історія успіху. Компанія була заснована порівняно недавно, у 1981 році, але вже зараз займає 65% ринку серед італійських виробників та 30% серед європейських. Окрім основного офісу в Італії, Saeco володіє філіалами в США, країнах Латинської Америки, в Європі, Азії та Австралії, а також має комерційну мережу в більш як 60 країнах світу.

Причин успіху Saeco декілька. В першу чергу це творчий та інноваційний підхід, спрямований на розуміння та задоволення потреб споживачів. Не менш важливою є ідеологія компанії, ключовими складовими якої є «Ідеї», «Пристрасть та творчий розвиток» та «Якість життя та зручність», які спонукають компанію постійно шукати нові способи розвитку за вдосконалення своєї продукції.

Досить успішною є й маркетингова політика Saeco. В результаті процесу глобалізації, в 1999 році до її складу ввійшов усесвітньо відомий історичний бренд Gaggia SpA. Його основним профілем було виробництво професійних кавомашин, що дозволило Saeco закріпити свої позиції в цьому секторі. Окрім вдалого технічного альянсу, компанія заключила ще один – водоочисний.

Світовий лідер систем фільтрації Brita розробив для Saeco особливий вбудований фільтр, системи Intenza, яким компанія оснащує всі свої кавомашини. Цей фільтр очищає воду від усіх шкідливих домішок, пом’якшує її, видаляє хлороподібні речовини та створює всі умови, щоб кава могла повністю розкрити свій смак та аромат. Також він забезпечує ефективний захист кавомашин від утворення накипу та приводить рівень температури води і паровий тиск до ідеального рівня.

Зараз Saeco International Group знаходиться в повному розквіті та планує продовжити завоювання світових ринків. У найближчих планах компанії – модернізація виробництва, для чого вже були виділені значні інвестиції. Також велику частину коштів буде вкладено в зведення нового виробничого комплексу в Румунії. А зріст попиту на хорошу каву еспресо у всьому світі лише сприяє стрімкому завоюванню Saeco нових вершин.

Категорія: Новини  Теги:
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар