Прогрес не стоїть на місці і тепер, щоб зварити каву за улюбленим рецептом, потрібно взяти до рук iPhone, і чашка ароматної кави буде готова до вашого приходу на кухню.

Вбудована диво-машина Top Brewer від компанії Scanomat, об’єднє в собі кавомолку і кавоварку, встановлюється під кухонну гарнітуру так, що над поверхнею столу залишається тільки кран подачі кави та панель управління. У кран також вбудований піноутворювач для молока. Кавомолка і бойлер для води з фільтром і системою самоочищення сховані під стільницю. Управляється «розумна» кавоварка за допомогою додатку з App Store.

Більшість компонентів пристрою приховані від сторонніх очей і все, що видно користувачеві, – це мінімалістичний вигин алюмінієвої труби і невелика решітка для захисту від проливання. Досить поставити чашку, вибрати потрібний сорт, запустити процес варіння і можна насолоджуватися кавою.

Категорія: Новини  Теги: , ,
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар