Капучино Старомак

В той час як на другому поверсі ресторану «Старомак» на «відкритому майданчику» тривало третє за рахунком WebCafe, малий редакційний склад Kava.In.Ua вирішив спуститися в основний зал, щоб відвідати що-небудь із кавової карти закладу. Хоча організатори потурбувалися, щоб до послуг інтернет-діячів були холодне пиво та лимонад, обійти увагою каву ми просто не могли!

На першому поверсі було людно. Навіть більше – вільні місця ми зуміли знайти лише за барною стійкою: наймоторніші з інтернет-діячів першими окупували столики, щоб продовжити своє неформальне спілкування в більш комфортних умовах. Та барна стійка – не найгірша перспектива для тих, хто любить еспресо. Та й для любителя капучино, яким є я, теж підійде.

Класична порція капучино коштує в «Старомак» 23 гривні. Середня вартість, хоча в деяких ресторанах буває й дешевше. Мабуть, в суму замовлення включені чайові м’язистому і вмілому бармену. О, як він випускав струмені пари з трубки з панарело! А як спритно управлявся з холдером, темпером і рештою начиння! Але, повернімося до кави: капучино у нього теж вийшов непоганий – зі стійкою молочною піною й чітким малюнком яблука. В кращих традиціях класичного лате-арт.

Web Cafe Старомак

Посидіти і насолодитися напоєм не вийшло: надто людно і гамірно було навколо, надто сумбурно все відбувалося. Та й усе нові і нові відвідувачі, що приходили в пошуках вільного місця, не додавали бажання затриматися на маленькому стільчику коло барної стійки якомога довше. В цілому, вибір кави в ресторані стандартний: еспресо, американо, капучино та їх популярні варіації на кшталт фрапе, лате, глясе та ін. А їх приготування досить таки на рівні (принаймні за американо та капучино ми можемо поручитися).

Старомак Київ

Так що Kava.In.Ua встигла всюди: і на WebCafe побувала, і каву старомакську оцінила. Між іншим, досить непогана. Даємо +1.

Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар