webcafe 3

У четвер, 5-го листопада в рестарані чеської кухні «Старомак» відбулось чергове (уже 3-тє по рахунку) WebCafe. Ця неофіційна зустріч інтернет-діячів користується незмінним успіхом, і кількість її відвідувачів щоразу зростає. Цього разу вона перевищила 300 осіб з різноманітних компаній.

Незмінний організатор WebCafe, головний редактор агентства інтернет-новин Ain.ua Артур Оруджалієв. Саме йому вдалося зібрати під одним дахом як початківців інтернет-бізнесу, так і справжніх китів та акул цієї справи, таких як Олексій Мась (Українська банерна) та Олександр Ольшанський (Imena.ua), представників Microsoft і Prom.ua та багато інших.

Більшість гостей відмічають, що зустрічі такого формату – цікава і корисна практика, адже, зазвичай, навіть на конференціях та офіційних зустрічах основні справи вирішуються в кулуарах. Тому зустріч, яка складається з одних лише кулуарів вони сприйняли на «Ура». А деякі, наприклад представники компанії SeoDom, готові навіть регулярно приїжджати на неї з міста-героя Одеси.

Категорія: Новини  Теги: , , ,
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар