кофе мобиль

Пересувні кав’ярні зовсім нещодавно з’явилися на вулицях великих українських міст. І деякі кмітливі люди вже зрозуміли, що й самому зайнятися таким бізнесом – це досить непогана ідея. І ось чому.

Мобільність

Ви не тільки, як то кажуть, «працюєте на себе», а й самі обираєте місце, де працюватимете сьогодні. Це може бути навіть кілька місць по черзі, куди ви переїжджатимете в залежності від часу доби. Наприклад, зранку – ділянка поряд із університетом, о дванадцятій – автобусна зупинка біля лікарні, в вечір – узбіччя неподалік від супермаркету. До того ж, ви не повинні сплачувати гроші за орендування місця для торгівлі, звичайно, якщо це не платний паркінг (до речі, не забувайте паркувати своє авто лише в дозволенних місцях, аби не мати неприємностей із правоохоронцями). Корисно знати: більшість підприємців-власників мобільних кав’ярень реєструють свій бізнес як «виїзну торгівлю», або «роздрібну торгівлю напоями», начебто саме для того, аби мати можливість вільно пересуватися містом, не даючи шансів причепитися «стражам порядку», охочим до хабарів.

coffee mobil

Почати легко

В залежності від марки «кавомобілю», нове авто, повністю облаштоване необхідною апаратурою і готове до ведення бізнесу, коштуватиме вам від 90 000 до 160 000 гривень. Б/у вдвічі дешевше – від 50 000 до 90 000. Якщо ви вже маєте невеличкий фургон, облаштувати його для торгівлі кавою ви зможете за 25-60 тисяч гривень. В разі, якщо у вас є лише класичний «легковик», можна придбати торгівельний каво заварювальний причеп за 18-25 тисяч. Витрати на паркінг, бензин, стаканчики, сировину, воду, цукор, молоко, кришечки та «мішалки» складуть приблизно 3 500 гривень на місяць. Окрім усіх необхідних закупок вам знадобиться зареєструвати себе в податковій службі як суб’єкт підприємницької діяльності. Якщо ж ви плануєте розміщати свою кав’ярню на тротуарах, потрібно буде подати відповідну заяву до адміністрації того району, де ви плануєте вести свою підприємницьку діяльність. До санепідемстанції цього ж району подайте «асортиментний перелік продукції», де вкажете «роздрібна торгівля напоями». При собі не завадить мати: санітарно-гігієнічні висновки щодо продуктів, якими ви користуватиметеся; сертифікат відповідності на кавовий апарат; санітарну книжку для людини, яка безпосередньо обслуговуватиме клієнтів.

кофе мобиль

Швидкий прибуток

Звичайно, торгівля – це кожен день живі гроші. Якщо правильно обирати місця для реалізації, один «кавомобіль» може повернути всі вкладені в нього витрати (в залежності від їх розміру) і за шість місяців.

Це має попит

Пересувні кав’ярні вже встигли отримати широку популярність серед споживачів. Це й не дивно: там, де з тих чи інших причин немає торгівельних точок, тепер, завдяки кавомобілям, можна просто неба придбати справжню, якісну, ароматну каву за досить невисокою ціною. Люди можуть швидко перехопити великий стаканчик улюбленого напою вранці, поспішаючи у справах. Або, вийшовши прогулятись під час обідньої перерви. Це дуже зручно. До того ж, бармен іноді може бути досить цікавим, приємним співрозмовником.

Джерело: Coffemobil.com.ua

Категорія: Новини
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар