У центральній – історичній – частині міста встановили крижаний бар. Розташований він поміж скульптурами з льоду, що зображають емблему міста та фасад театру імені Заньковецької. Творець холодного дива Мирослав Дедишин вже не вперше працює з кригою. На виготовлення “Айс Хаус” затратив більше тижня і близько 20 кубів льоду. Каже, з цим матеріалом працювати йому особливо до снаги.

“Це зовсім інший матеріал. Переваги льоду в тому, що він легко обробляється. Дозволяє його склеювати, плавити, обробляти як дерево різними ріжучими інструментами”, – каже скульптор Мирослав Дедишин.

Особливо ефектно льодовий бар виглядає у вечірній час – його підсвічують кольоровими вогниками. А розважає відвідувачів професійний діджей та бармен-шоу.

“Трохи руки мерзнуть, але для того, власне, і є наш льодяний бар.Рухаємось”, – сказав бармен Михайло.

Ідею створення такого кафе перейняли з-за кордону.

“Ми би хотіли якнайдовше, щоб простояв. Він викликає інтерес серед перехожих. Люди заходять цікавляться. Це така цікава подія. І це зробилося в Україні, у Львові вперше. Це не є нове для Європи. Для України це є нове. Такого ще не робив ніхто”, – переконаний організатор Ігор Фіняк.

А ось як довго льодова хатинка тішитиме цікавих відвідувачів – покаже погода, лютневі морози тут лише на користь.

З сайту Телеканалу новин “24”

Категорія: Новини  Теги: , ,
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар