Італійський бренд Spidem Spa з’явився на ринку кавомашин в 1984 році і одразу ж почав успішно завойовувати прихильність кавоманів усього світу. А чом би й ні? Кавомашини Spidem компактні, надійні, зручні в користуванні, підходять і професіоналам і любителям. Їх можна використовувати і на домашній кухні і в невеличкому офісі.

Від першого дня заснування торгової марки, виробники Spidem Spa акцентували увагу на трьох китах: технологіях, стилі та зручності користування й планомірно розвивали кожен із цих напрямків. Тому на сьогоднішній день технології всіх кавомашин Spidem Spa надійні та довговічні, стиль – елегантний та лаконічний, а зручність користування забезпечується легкістю в управлінні та догляді за апаратами.

Саме це прагнення до досконалості спонукало виробників винайти та запатентувати більше 30-ти нових технологій. Вони виявилися настільки вдалими, що на сьогоднішній день більшість із них офіційно використовується при виробництві кавомашин найрізноманітніших марок. Ще одним доказом високої якості кавомашин цієї марки є їх експортованість. Так, близько 90% кавомашин Spidem Spa відправляється на експорт у багато країн світу, де вони вже знайшли своїх відданих прихильників.

А стати прихильником Spidem Spa легко. Достатньо один раз покуштувати чудовий еспресо, який будь-яка з цих кавомашин приготує за одним дотиком Вашого пальця. Цей принцип «одного дотику» теж сприяє прихильності кавоманів. Адже так зручно: натиснув на кнопку – отримав каву, натиснув ще раз – кавомашина провела автоматичну промивку. У всьому б так!

Сьогодні торгова марка Spidem Spa входить до складу Saeco International Group, що тільки підкреслює високу якість її продукції. А більш ніж 30 років постійного розвитку та дедалі більше прихильників серед кавоманів усього світу підтверджують: кавомашини Spidem Spa – чудовий вибір, якщо ви любите якість та зручність у всьому.

Категорія: Новини  Теги: ,
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар