Elektra s.r.l. – унікальне явище серед кавомашин та їх виробників. Ці виготовлені вручну найкращими майстрами та перевірені найрізноманітнішими тестуваннями кавомашини є еталоном якості та ознакою високою смаку. Кава, приготована на Elektra s.r.l. відрізняється досконалими показниками, а самі кавомашини – унікальною точністю тиску та стабільністю температури приготування.

Компанія Elektra s.r.l. була заснована 1947 року. За більш ніж 60 років на ринку вона довела мистецтво виготовлення кавомашин до досконалості. Кожна кавомашина цієї марки поєднує в собі надійні технічні показники та несподівані дизайнерські рішення, які перетворюють звичайні кавові апарати на шедевральні витвори мистецтва.

Майстерні, де виготовляються кавомашини Elektra s.r.l. нагадують алхімічні лабораторії, заповнені колбами, хромованими дистиляторами, майстрами та їх помічниками, які постійно перевіряють та калібрують вузли та агрегати. В повітрі стоїть запах кави, а найяскравіший звук – тиша.
Кавомашини виготовляються індивідуально, одна за одною, а не конвеєром. Власники компанії Elektra s.r.l. переконані – вмілого майстра не може замінити жодна машина. Тому комп’ютери вони використовують лише для організації роботи та зв’язку з клієнтами, а найважливіший процес – виготовлення кавомашин – здійснюється досвідченими майстрами вручну.

Більше 80% деталей для апаратів виготовляється в цій же майстерні, решта – замовляється в надійних поставників. Перш ніж завершити роботу над кавомашиною, її перевіряють в режимі нон-стоп протягом 48-ми годин. І лише якщо за цей період приготована кава жодного разу не відійшла від показників ідеалу, роботу вважають завершеною.

Щоб підтримувати статус беззаперечної якості і точності компанія Elektra s.r.l. забезпечує доставку запасних частин до кожної зі своїх кавомашин у будь-який куточок світу протягом 48 годин. А для завірення досконалості найбільш іміджевої лінії компанії, Belle Epoque, всі фази роботи кожної з кавомашин цієї лінії контролюються спеціально приставленою людиною.
На сьогоднішній день торгова марка Elektra s.r.l., як і кожна одиниця її продукції, є унікальним явищем на світовому ринку кавомашин. А кожен кавовий апарат її виробництва, як для професійного так і для домашнього використання, є беззаперечним шедевром і в технічному і в естетичному плані.

Категорія: Новини  Теги: ,
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар