Галка

Кав’ярня «Галка» на вул. Бельведерській, 14 – найстаріша кав’ярня Івано-Франківська. Створена за принципом львівських кав’ярень, вона до цього часу зберігає кращі традиції в приготуванні цього напою. Хоча й виключно кав’ярнею її не назвеш, у «Галці» можна від душі пообідати.

В першу чергу слід відмітити атмосферу закладу. Переступаючи поріг, ти наче потрапляєш у минуле століття: маленькі дерев’яні меблі, вуличні ліхтарі, карта старого міста на стіні. Кілька столиків з одного та іншого боку приміщення, розміщені достатньо далеко, щоб зберегти приватність розмови, але в той же час достатньо близько, щоб не відчувати себе в ізоляції. Загальна атмосфера – неквапливий поспіх 19-го століття.

Слід визнати, що каву тут готують прекрасно і різну. Величезний вибір сортів арабіки й робусти з різних країн світу, різного млива та обсмаження, а також власні рецепти закладу (кава з медом, корицею, горілкою, коньяком, різноманітними лікерами). В «Галці» не дуже люблять капучино – тут віддають перевагу «справжній» каві, з усією її міцністю та гіркотою. Для приготування використовують кавомашини Wega.

Галка

Я замовила еспресо з корицею (суміш Арабіки з Кенії та Робусти з Уганди). Від аромату міцного напою аж запаморочилось у голові. Його насичений смак нагадав, як не дивно, «Копі Лювак» – такий же густий та по-земному важкий, хоча за ціною відрізняється в кілька разів. Словом «Галка» мені дуже сподобалась, і своїм галицьким інтер’єром, і ненав’язливим обслуговуванням, і, особливо, чудовою кавою. Рекомендую справжнім любителям кави.

© Огляд шанувальниці кави після візиту одного з найбільш відвідуваних закладів міста.

Категорія: Новини  Теги: , ,
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
One Response
  1. Cacao-man коментує:

    А що це за кавомашини Wega? Ніколи не чув/не бачив.

Залишити коментар