07
Вересень

З поширенням популярності кави еспресо, виробники кавамашин та кавоварок почали задумуватись над тим, як зробити процес приготування кави швидшим та легшим. В погоні за зручністю була створена система Caffitaly, призначена для використання у капсульних кавоварках.

Сьогодні нею користується багато світових виробників. Серед найвідоміших та найпопулярніших німецька кава Tchibo, нідерландська Princess, італійська Caffita та ізраїльський Espresso Club. Великим плюсом для виробників є те, що для використання системи Caffitaly достатньо просто отримати ліцензію.

На сьогоднішній день капсульні кавоварки виготовляє багато компаній по всьому світу, але одним із перших їх виробників була компанія Gaggia, яка з 1999 року входить до складу Saeco International Group. Сьогодні цілий ряд її технологій використовуються також іншими компаніями з виробництва кавамашин.

Технологія системи Caffitaly заключається в щільному запакуванні 8 грам кави у вакуумну упаковку. Таким чином утворюється капсула, яку зручно зберігати або возити з собою до зручної нагоди. Цю капсулу можна будь-якої миті помістити у капсульну кавоварку і приготувати порцію чудового еспресо.

Кожна капсула спроектована особливим чином: всередині кожної з них розташовано два невеликі фільтри. Проходячи крізь перший, вода контактує з кожною часточкою кави, що дозволяє їй екстрагувати з неї абсолютно всі необхідні речовини. Крізь другий фільтр уже виходить прекрасний, густий напій, вкритий щільною плівкою.

Одразу після приготування напою, використану капсулу можна викинути. Добре спресована, вона фактично не залишає слідів у кавоварці, тож догляд за нею не створить вам додаткових складнощів.

Категорія: Новини  Теги: , , ,
Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями на цю запис через RSS 2.0. Ви можете залишити відповідь, або зробити посилання з вашого сайту.
Залишити коментар